Co kupić na WALENTYNKI, czyli zabawki dla zakochanych

Co kupić na Walentynki? Co Polacy najchętniej kupują na święto zakochanych? W jaki sposób spędzamy Walentynki? Zajrzeliśmy m.in. do sex shopu. Obejrzyjcie, jakie nowinki można kupić nie tylko na Walentynki. I czy można zareklamować gadżet kupiony w sex shopie?

walentynki
  • Rafał Stępniewski
  • /

Najbardziej gorący dzień lutego to oczywiście WALENTYNKI obchodzone 14 lutego. Święto zakochanych przybyło do nas z Ameryki, ale Polacy pokochali celebrowanie tego dnia. W sklepach szał zakupów, wszędzie wokół same serca i wszystko na temat miłości. Tym razem wybraliśmy się do sklepu tylko dla dorosłych. Obejrzyj nasz film i sprawdź, co może zrobić klient, jak zakupiony towar okaże się nie taki, jak producent obiecywał...

SPRAWDŹ TEŻ:

Walentynki: rady dla zakochanych konsumentów

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami konsumenckimi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Czy ten artykuł był przydatny?

REKLAMA / WSPÓŁPRACA

Newsletter dla konsumenta

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach konsumenckich. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!

Komentarze