google

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I KONSUMENTÓW - mówimy jak jest w praktyce

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Regulamin Polityka Bezpieczeństwa Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Rzetelny Konkurs

O nas

 • Rzetelna Grupa sp. z o.o.

  Rzetelna Grupa sp. z o.o.

  Rzetelna Grupa jest firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa konsumenckiego, praw autorskich oraz ochrony danych osobowych. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży e-commerce, nowoczesnych technologii IT oraz prowadzących szeroko rozumianą działalność w internecie. Rzetelną Grupę tworzą doświadczeni eksperci, radcy prawni, prawnicy oraz menedżerowie, którzy wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu bezpiecznego biznesu, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa i najlepszymi praktykami.

  Rzetelna Grupa jest współzałożycielem Izby Gospodarki Elektronicznej, której zadaniem jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce.

  www.rzetelnagrupa.pl
 • Rzetelny Regulamin

  Rzetelny Regulamin

  Rzetelny Regulamin to platforma certyfikacji sklepów i serwisów internetowych. W ramach Rzetelnego Regulaminu spółka dostarcza przedsiębiorcom, prowadzącym działalność w internecie, kompleksowe usługi prawne wraz z opieką prawną pod kątem zgodności prowadzonego e-biznesu z przepisami prawa, spełnienia obowiązków informacyjnych oraz poszanowania praw konsumenta. Spółka świadczy usługi audytów e-sklepów, zarówno pod kątem przepisów konsumenckich, jak i branżowych, w zależności od asortymentu jaki oferuje e-sprzedawca.

  www.rzetelnyregulamin.pl
 • Polityka Bezpieczeństwa

  Polityka Bezpieczeństwa

  Polityka Bezpieczeństwa to usługa kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe w firmie. Polega na opracowaniu dokumentu polityki bezpieczeństwa oraz wdrożeniu procedur przetwarzania i ochrony danych osobowych, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Usługa gwarantuje pełną ochronę danych osobowych oraz bezpieczeństwo procesu ich przetwarzania. Eksperci Rzetelnej Grupy posiadają certyfikat ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji). Pomagają także w rejestracji zbioru danych osobowych w GIODO.

  www.politykabezpieczenstwa.pl
 • Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik to usługa skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych, ale potrzebują rzetelnych konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie. Usługi świadczone są na jasno określonych zasadach w ramach abonamentu, który precyzuje zakres doradztwa i jego koszt. Model usługi zapewnia przedsiębiorcy wsparcie dedykowanego doradcy, indywidualnie opracowywane umowy i dokumenty prawne, a także bezpieczeństwo finansowe.

  www.rzetelnyprawnik.pl
 • Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa to sługa skierowana zarówno do przedsiębiorców jak i konsumentów, czyli stron wszelkiego rodzaju umów, realizowana za pośrednictwem elektronicznej platformy. Platforma ta umożliwia generowanie i udostępnianie dokumentów, spełniających obowiązki ustawowe, przez przedsiębiorcę konsumentowi, a przedsiębiorcy przeglądanie i pobieranie dokumentów. Każdy dokument poświadcza podpis elektroniczny uprawnionego reprezentanta Rzetelnej Grupy wraz ze znacznikiem czasu wskazującym kiedy został podpisany.

  www.rzetelnaumowa.pl
 • Rzetelny Konkurs

  Rzetelny Konkurs

  Rzetelny Konkurs to kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji i obsługi konkursów oraz loterii. Eksperci Rzetelnej Grupy wspierają przedsiębiorców na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu, przez zabezpieczenie prawne i techniczne konkursu oraz zabezpieczenie obsługi uczestników konkursu, na przyznaniu Certyfikatu Rzetelnego Konkursu kończąc. Certyfikat Rzetelnej Grupy podnosi, w oczach uczestników, wiarygodność konkursu i poczucie bezpieczeństwa.

  www.rzetelnykonkurs.pl