Chcesz tanio podróżować? Augustów wprowadza kartę turysty

Wystarczy spędzić trzy dni w Augustowie, by skorzystać z atrakcyjnych zniżek i rabatów. Augustów wprowadza Kartę Turysty. Dzięki niej można taniej skorzystać z usług rejsowych, gastronomicznych, kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych.

Chcesz tanio podróżować? Augustów wprowadza kartę turysty
  • Martyna Kowalska
  • /
  • 27 maja 2019
Żeby skorzystać z dobrodziejstw Augustowskiej Karty Turysty wystarczy przynajmniej trzy dni spędzić w tym pięknym mieście i opłacić opłatę uzdrowiskową lub miejscową. Po okazaniu potwierdzenia opłaty turysta otrzyma imienną kartę w trzech placówkach: Informacji Turystycznej, Hotelu nad Nettą i Sanatorium Uzdrowiskowym.

Augustowska Karta Turysty

Jakie zniżki można otrzymać dzięki Augustowskiej Karcie Turysty? Można np. taniej popłynąć statkiem Żeglugi Augustowskiej lub innymi jednostkami, takimi jak motorówki czy katamarany. Na wodzie można zobaczyć Dolinę Rospudy lub zwiedzić Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej, gdzie 20 lat temu modlił się papież Jan Paweł II.
 
Karta upoważnia również do rabatu na wycieczkę do Wilna i Trok na Litwie, wypożyczenie skuterów, nurkowanie z instruktorem. Można też taniej zjeść w augustowskich restauracjach i barach.
 
Punkty, w których otrzymamy zniżki znajdziesz na stronie Urzędu w Augustowie

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami konsumenckimi, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Czy ten artykuł był przydatny?

Tagi: porady
REKLAMA / WSPÓŁPRACA

Newsletter dla konsumenta

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach konsumenckich. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!

Komentarze

×

Szukasz porady prawnej?

Jeśli masz jakiś problem lub poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące prawa, nie wahaj się z nami skontaktować. Wysłanie wiadomości nie zobowiązuje Cię do niczego.

Załączniki (opcjonalnie)


Szukam pomocy